Souldiers.

På Sould jobbar ett sammansvetsat team av strateger, analytiker och kreatörer. Alla bidrar med sina erfarenheter och alla får vara unika. De varierande arbetsuppgifterna gör att vi aldrig går på rutin, vilket i slutändan ger bra resultat. Vi vet att för att lyckas krävs det tydliga mål och mätverktyg. Precis som i alla andra branscher är det kunskap och hårt arbete som leder till framgång. Det ska finnas själ i allt vi gör.

Längre ner på sidan hittar du oss…

Vi med olika bakgrunder men med samma känsla för bra kommunikation.

Söker du ny reklambyrå?
Ring Christian på 0709-64 12 58

Christian
Zacharoff

Copywriter/Strategi/Vd
+46 31-761 45 01
+46 709-64 12 58
christian@sould.se

Pontus
Bengtsson

Digital Art Director
+46 31-761 45 04
+46 709-91 78 20
pontus@sould.se

Maria
Fabiansson

Projektledare
+46 31-761 45 02
+46 765-26 06 37
maria@sould.se

David
Granath

Projektledare
+46 703-13 00 03
david@sould.se

Emanuel
Onsjö

Form/Idéledare
+46 31-761 45 06
+46 705-83 78 82
emanuel@sould.se

Mattias
Larsson

Art Director
+46 31-761 45 03
+46 735-03 03 65
mattias@sould.se

Lisen
Darenlind

Grafisk Formgivare
+46 31-761 45 05
+46 766-31 44 94
lisen@sould.se

My
Karlsson

Digital designer
+46 731-48 26 57
my@sould.se

Lovisa
Kvist

Copywriter
+46 707-88 68 32
lovisa@sould.se

Vanessa
Bergendahl

Ekonomi
+46 31-761 45 07
+46 723-87 01 70
vanessa@sould.se

Mikael
Holm

Web developer/Technical strategist
+46 705 – 49 05 67
mikael@sould.se

Louise
Rosén

CSR
louise@sould.se

Amanda
Siring

Digital strateg & analytiker
amanda@sould.se

Per
Rosén

Partner
info@sould.se

Söker du:

Ny byrå eller jobb som kommunikatör/copy/projektledare kontaktar du Christian.

Jobb/frilans som formgivare, eller gäller det inköp kontaktar du Mattias.

Jobb/frilans som utvecklare eller webbdesigner kontaktar du Pontus.

Söker du praktikplats skickar du till praktik@sould.se. Vi ser helst att du är färdigutbildad eller går en eftergymnasial utbildning inom ditt tänkta yrke och att din praktikperiod är 8 veckor eller längre.

Vi har bokat in praktikant till våren men sök gärna inför hösten!